Seagrass Mattress

Seagrass Mattress

Materac z trawą morską.Szczególnie polecany jest osobom ze skłonnościami do alergii. Charakterystyczny zapach trawy morskiej ma zdrowotny wpływ na oczyszczanie dróg oddechowych, ze względu na zawartość jodu. Trawa morska używana jest w materacach po stronie twardej w celu utwardzenia powierzchni. Surowiec ten zapobiega poceniu się. Materace ze stroną twardą będą odpowiednie dla osób, których waga - przynajmniej jednej osoby przekracza 100kg.

Jod zawarty w trawie morskiej powoli i stopniowo uwalnia się. W takiej naturalnej formie tworzy coś w rodzaju tarczy ochronnej przeciwko alergenom. Wkłady z tej rośliny poleca się więc szczególnie astmatykom oraz osobom, które mają inne schorzenia układu oddechowego, ponieważ pozytywnie wpływa na proces oddychania. Doskonale sprawdza się także w modelach dla niemowląt i dzieci. Przewiewna, lekka warstwa trawy morskiej nie tylko wspomaga przepływ powietrza, ale także staje się naturalnym i bezpiecznym źródłem rzadkiego pierwiastka

Jest szczególnie polecany dla dzieci które posiadają problemy z układem oddechowym i dla astmatyków. Zapewnia dobre podparcie, doskonałą cyrkulację powietrza, wchłania wilgoć i odprowadza ją na zewnątrz zapewniając komfortowy mikroklimat. Trawa morska zawiera cenny pierwiastek jod, który jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania hormonu tarczycy, który odpowiada za wzrost nowych komórek i zdolność ich rozmnażania. Jod zawarty w trawie morskiej jest stopniowo uwalniany, pozytywnie wpływa na proces oddychania.

Adres

ul. Brukowa 12
91-341 Łódź


Kontakt

Email:handel@pingslee.com
Tele 1: +48 519 720 780
Tele 2: +48 512 103 799
Tele 3: +48 602 444 600

Linki
  • HOME
  • Katalog Materace
  • Katalog Poduszki
  • Katalog toppery, pokrowce
Współpraca

Zapraszamy do współpracy hurtownie, sklepy, dystrybutorów na EU