Materac Emerald

Materac Emerald

WKŁAD: Pianka komfortowa - Sprężyny kieszeniowe - Mata kokosowa

Sprężyny stalowe stanowiące trzon konstrukcji tego materaca nie są ze sobą połączone. Każda ze sprężyn, pracując niezależnie od pozostałych eliminuje efekt uginania dużych powierzchni przy pojedynczym nacisku punktowym Rozwiązanie takie eliminuje równocześnie efekty dźwiękowe.

Dwumetrowa długość materaca podzielona jest na dziewięć stref wypełnionych zespołami sprężyn kieszeniowych o różnych stopniach twardości. Takie rozwiązanie zapewnia właściwe dopasowanie poszczególnych stref materaca do zróżnicowanego stopnia nacisku naszego ciała.

Materac uzupełniony jest jednostronnie o wykonaną z surowca naturalnego warstwę kokosową. Delikatnie spleciona, bardzo lekka i przewiewna mata kokosowa usztywnia konstrukcję materaca zapewniając mu jednocześnie odpowiednie właściwości wentylacyjne.

Wkład kieszeniowy uzupełniony o warstwę kokosową otulony jest ze wszystkich stron warstwami komfortowej pianki poliuretanowej o wysokiej elastyczności i wytrzymałości. Pokrowiec wykonany jest z pikowanej dzianiny poliestrowej uzupełnionej o warstwę ocieplacza o gramaturze 200 g/m². 

Adres

ul. Brukowa 12
91-341 Łódź


Kontakt

Email:handel@pingslee.com
Tele 1: +48 519 720 780
Tele 2: +48 512 103 799
Tele 3: +48 602 444 600

Linki
  • HOME
  • Katalog Materace
  • Katalog Poduszki
  • Katalog toppery, pokrowce
Współpraca

Zapraszamy do współpracy hurtownie, sklepy, dystrybutorów na EU