Materac Ping Premium

Materac Aventurine

Dwie komfortowe warstwy pianki o różnej twardości.

Materac piankowy wykonany jest z komfortowej pianki poliuretanowej o jednolitej strukturze, wysokiej elastyczności i wytrzymałości. Pianka ta ma właściwości antyalergiczne oraz bakteriobójcze.

Ponad strefą pianki poliuretanowej umieszczona jest warstwa pianki wysokoelastycznej (HR) o bardzo wysokiej sprężystości przy jednoczesnym zachowaniu odpowiednich parametrów cyrkulacji powietrza. Wierzchnią stronę materaca stanowi warstwa lateksowa, której zadaniem jest optymalne dopasowywanie się powierzchni do kształtów ciała, co przy zachowaniu odpowiedniej wentylacji zapewnia wysoki komfort wypoczynku.

Odwrotna strona materaca wzbogacona jest o warstwę termoplastycznej pianki Visco. Warstwa ta pod wpływem ciepła naszego ciała poddaje się jego naciskowi bez tzw. efektu prężenia zwrotnego (memory). Oznacza to, że aktywnie dostosowuje swój kształt do anatomicznego profilu naszego ciała, nie powodując przy tym na nie ucisku. Konstrukcja materaca umożliwia efektywne korzystanie z obu stron materaca - z dwóch powierzchni użytkowych o odmiennych walorach praktycznych. Pokrowiec wykonany jest z pikowanej dzianiny poliestrowej uzupełnionej o warstwę ocieplacza o gramaturze 200 g/m². 

Adres

ul. Brukowa 12
91-341 Łódź


Kontakt

Email:handel@pingslee.com
Tele 1: +48 519 720 780
Tele 2: +48 512 103 799
Tele 3: +48 602 444 600

Linki
  • HOME
  • Katalog Materace
  • Katalog Poduszki
  • Katalog toppery, pokrowce
Współpraca

Zapraszamy do współpracy hurtownie, sklepy, dystrybutorów na EU