Poduszki

Poduszki do spania, na spokojny sen. Poduszki ogrodowe, dbałość o wystrój otoczenia

Poduszki do spania z antyalergicznym wypełnieniem, oraz poduszki ogrodowe o nowoczesnym i przytulnym wyglądzie

Poduszka, po materacu, jest najważniejszym elementem zdrowego snu. Jest również istotną częścią dekoracyjną domu oraz ogrodu.

Jako Ping-Slee oferujemy poduszki do spania z wypełnieniem idealnym dla alergików, czyli poliestrowym i puchem w postaci kulki silikonowej. Materiał wierzchni stanowi dzianina z włókna poliestrowego czystego, lub z dodatkiem nakierowanym na konkretne zdrowotne właściwości. Zastosowane materiały są niezwykle łatwe w konserwacji. Nasze produkty można prać w pralkach i suszyć w suszarkach, bez obawy o zniszczenie.
W przypadku poduszek ogrodowych oferujemy praktyczne rozwiązanie oparte o wysokiej jakości wypełnienie oraz tkaninę z przeznaczeniem "na zewnątrz" polskiego producenta

pingslee poduszki

Idealna poduszka,

to taka dzięki której budzimy się wyspani, bez bólu głowy, czy tez karku. Dążymy do jak najbardziej optymalnego ułożenia kręgosłupa z zachowaniem jego naturalnych krzywizn. Jak dopasować wobec tego, jej właściwości do swoich potrzeb? Rodzaj poduszki dobieramy głównie ze względu na pozycje w jakiej śpimy. Zasadniczo wiemy w jakiej pozycji najlepiej nam się zasypia i w jakiej się budzimy – to może być wyznacznikiem, pod jakim kątem dobrać poduszkę.

pingslee poduszki

"Jak sobie pościelesz"

Dla osób śpiących na boku, idealnym rozwiązaniem jest poduszka twarda i wysoka, bądź profilowana. Dla osób śpiących na plecach sprawdzi się średnio twarda. Tym, którzy najczęściej spędzają noc na brzuchu idealna będzie miękka poduszka, którą łatwo będą mogli dopasować do układu z głową odwróconą na prawą lub lewą stronę.Pingslee poduszki produkowane są w nowoczesnej technologii. To gwarancja komfortu snu z samymi dobrymi marzeniami sennymi. 


Oferujemy 

poduszki do spania pingslee
Poduszki do spania

Z wypełnieniem dopasowanym do Twoich potrzeb

Poduszki do ogrodu pingslee
Poduszki do ogrodu

Z wysoko odpornej na warunki atmosferyczne tkaniny

Adres

ul. Brukowa 12
91-341 Łódź


Kontakt

Email:handel@pingslee.com
Tele 1: +48 519 720 780
Tele 2: +48 512 103 799
Tele 3: +48 602 444 600

Linki
  • HOME
  • Katalog Materace
  • Katalog Poduszki
  • Katalog toppery, pokrowce
Współpraca

Zapraszamy do współpracy hurtownie, sklepy, dystrybutorów na EU